Tessera

Virtuálne sídlo spoločnosti

Počiatočné vybavovanie rôznych dokumentov spojené s nemalými výdavkami nie sú práve zanedbateľné a mnohí sa preto snažia ušetriť kde sa len dá. Jedným z podstatným výdavkov každého podnikania je sídlo, resp. priestor, kde sa daná spoločnosť alebo živnostník nachádza. Kúpa nehnuteľnosti alebo prenájom priestorov takto podnikateľov pripravuje o nemalé čiastky, ktoré by vedeli využiť na iných miestach. A presne toto je tá časť podnikania, na ktorej sa dá ušetriť a to pomerne jednoducho – zriadením si virtuálneho sídla spoločnosti.

firemná kancelária

Virtuálne sídlo Ezmluva využíva čoraz viac začínajúcich podnikateľov a živnostníkov, no aj zabehnutých podnikateľov, ktorý pracujú z pohodlia domova, no chcú mať pre svoju firmu riadnu adresu, nie súkromnú. Začínajúci podnikatelia viac menej priestory spočiatku nepotrebujú, preto je pre nich výhodnejšie zaobstarať si len adresu, pod ktorou budú svoje podnikanie spravovať. Služby takéhoto sídla často využívajú aj podnikatelia, ktorí žijú a svoje služby predávajú v zahraničí, no svoje sídlo chcú mať na Slovensku.

internetový obchod

Virtuálne sídlo pritom nie je žiadna vymyslená adresa, ale reálna existujúca budova na reálnej adrese a celá podstata spočíva v tom, že si neprenajímate priestor ale len adresu, čo šetrí peniaze a to v nemalých sumách, tie môžete radšej investovať do rozvoja svojho podnikania, pričom budete mať firemnú adresu riadne vedenú v Obchodnom registri. V našej ponuke virtuálnych sídiel si môžete vybrať z troch miest, ktoré môže mať Vaša spoločnosť – v Bratislave, Komárne alebo v Púchove. Obrovským benefitom virtuálneho sídla spoločnosti je získanie kompletného balíka poštových služieb, ktoré ku svojmu podnikaniu budete využívať denno denne.

Ak ste práve začali podnikať alebo o tom uvažujete no odrádzajú Vás vysoké náklady spojené s potrebnými podnikateľskými priestormi, virtuálne sídlo bude pre Vás ako stvorené – ušetríte si starosti a potrebné financie a môžete sa venovať tomu, čo je pre podnikanie skutočne dôležité.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Tessera

Šablona od Anders Norén