Tessera

Investujte s rozumom

Šetrením si síce nasporíte do budúcnosti železnú rezervu, ale ukladanie peňazí do,,ponožky,, nemusí byť zrovna efektívnym riešením do budúcnosti. Každý by si mal pre potreby budúcnosti vytvárať finančnú rezervu. Nie každý má ale možnosť odkladať si pravidelne a veľké čiastky peňazí. Navyše tento spôsob neobsahuje žiadne kladné zúročovanie odložených financií. Áno, istou verziou je nemať peniaze doma, ale uložiť ich klasicky do banky na termínovaný účet alebo si založiť sporenie. Ak si ale zrátate, koľko Vám vaše peniaze zarobia za desať rokov termínovaného vkladu či dlhodobého sporenia, výsledná suma teda vôbec neohúri. Je tam istota, že svoje peniaze máte odložené a zarobíte nejaké to percento, ale čo sa týka zhodnotenia to nie je žiadna sláva.

Investujte s rozumom, investujte do striebra

Môžete sa vrhnúť do vytvorenia rezervy formou investovania do burzy a akcií. Nesiete ale celé riziko toho, že pri prípadnom prepade akcií na burze a chybných investičných krokoch prídete o všetko. Ako zábezpeka a vytvorenie zarábajúcej rezervy teda ani investovanie do akcií nie je práve najšťastnejším riešením. Budúcnosť si žiada istoty a spoľahlivosť. Ako ale tento stav docieliť bez zbytočného rizika či nízkeho zhodnotenia úspor. Jedným z možných riešení je vloženie finančných prostriedkov do investičných strieborných tehličiek.

Neodkladajte si iba doma, zhodnocujte so ziskom

Striebro, podobne ako zlato zastáva svoje miesto na komoditnom trhu niekoľko storočí. Patrí medzi stabilné a pevné súčasti trhovej politiky. Nakoľko sa zásoby v svetových náleziskách znižujú je na mieste predpoklad, že cena striebra porastie aj v budúcnosti. Tento kov si svoje miesto v investičnom svete obhájil nielen počas pandémie, ekonomických kríz ale napriek týmto neblahým situáciám dokázal počas rokov posilniť svoju hodnotu. Ak teda hľadáte rozumný spôsob zabezpečenia do budúcnosti a chcete aby sa vaše finančné prostriedky zhodnocovali takmer bez akéhokoľvek rizika je táto forma vkladu investícii, konzervatívnou formou investície a je využívaná nielen nadnárodnými spoločnosťami ale aj bežnými občanmi.

Příští u příspěvku

© 2024 Tessera

Šablona od Anders Norén