Tessera

To najlepšie pre vašu pleť

Zatiaľ čo na pokožku na nohy potrebujete najmä produkty, ktoré kožu nadmerne hydratujú, pri starostlivosti o pleť si musíme všímať aj iné zloženie. Najmä kvôli odhalenej pleti na tvári je potrebné, aby sme v produktoch na starostlivosť o pleť mali dostatok vitamínov, minerálov a živín. Niekedy nestačí len jeden produkt. Dôkladná každodenná rutina by mala obsahovať celú radu prospešných, kvalitných produktov na tvár. Ktoré to sú?

Protivráskové gravitačná maska so zlatom a bahnom z mŕtveho mora.

Táto zázračná maska je určená najmä na boj so starnutím pokožky. Zloženie je bohaté na prírodný olej a prírode bahno z mŕtveho mora.

pleťová kozmetika

Hydratačný denný krém na tvár so zlatom a kyselinou hyalurónovou.

Denný krém by mal byť samozrejmosťou u každej ženy. Či už si na svoju pleť potrpí alebo nie. Patrí k najzákladnejšej starostlivosti o našu pleť a poskytuje tie najdôležitejšie zložky, ktoré bunky pleti pre svoju regeneráciu potrebujú. Zloženie obohatené kyselinou hyalurónovou a kolagénom zlepšujú elasticitu a pružnosť pleti v každom veku. Najmä zrelšia pleť by mala dostávať zvýšený obsah týchto dvoch zložiek.

Vyživujúci nočný krém so zlatom a kyselinou hyalurónovou.

Zatiaľ čo denný krém má hlavnú úlohu pleť hydratovať a chrániť, úlohou nočného krému je najmä výživa. Nočný krém sa aplikuje večer na odlíčení na pleť a celú noc majú zložky ako Omega 3 mastné kyseliny či vitamín E priestor na výživu pleti.

pleťová kozmetika

Rozjasňujúci liftingové sérum na tvár so zlatom a kyselinou hyalurónovou.

Pri starostlivosti o pleť by ste nemali zabúdať ani na sérum na tvár. Ide o veľmi dôležitý produkt, ktorý našu pleť rozjasňuje a hydratuje. Jeho používaním docielite sviežu a mladistvú pleť.

Navštívte stránku Amourdeadsea.sk a vyberte si produkty zo širokej ponuky kvalitnej pleťovej kozmetiky ešte dnes. Môžete sa tešiť na kvalitný tovar za rozumné ceny.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Tessera

Šablona od Anders Norén