Tessera

Moderné a atraktívne dlhé svetre

Dámske svetre, kardigány, úpletové sety, dlhé pulóvre sú dlhoročnou súčasťou moderného dámskeho šatníka, ich využitie je tak rozmanité, že si ich ženy obľúbili a nevzdávajú sa ich.

Príjemne zahrejú, doplnia športové ale aj elegantné oblečenie a vytvoria z nich neopakovateľný módny kus.

Ponuka dlhé svetre Vám predstavuje atraktívne módne kúsky neopakovateľných strihov a farieb, ktoré pristanú skutočne každej žene.

portrait-3083404_640

Originalitu a ženskosť predstavujú úpletové modely vo forme rozšírených nohavíc s úpletovým svetríkom, ktoré sú v jednom tóne a ktoré svojou atraktivitou a módnym stvárnením uchvátia nejednu ženu. Stačí si k nim zvoliť tie pravé doplnky a neopakovateľný model je na svete. Farebnosť kolekcie je pestrá, od neutrálnych, zemitých až po pastelové tóny.

Ponuka obsahuje aj množstvo dlhých svetrov vo forme kardigánov, buď jednofarebných alebo so vzorom, ktoré sa hodia aj k elegantným šatám, alebo naopak aj k rifliam. Získate vďaka nim nielen funkčný odev, ktorý zahreje, ale aj módny doplnok, ktorý upúta. Športový nádych umocníte výberom dlhého svetra s kapucňou, ktorý je súčasným hitom a pri správnej kombinácii pekne vynikne aj s ľahkými letnými šatami. Farebnosť je takisto rozmanitá, výberom správneho odtieňa dáte štýl svojmu modelu.

Ak máte radi pohodlie, zvoľte si dlhý pulóver vo forme šiat, ktorý je priam ideálny na zimné dni a v kombinácii s hrubšími tmavými pančuchami pôsobí elegantne.

Ponúkaná kolekcia sa vyznačuje nielen kvalitou, moderným spracovaním, ale aj ženským vyžarovaním. Kombinácia mäkučkej vlny a ladných ženských kriviek sú ideálnou dvojicou a aj preto ženy obľubujú dlhé svetre a úpletové modely v rôznych prevedeniach.

sweater-3124635_640

Nechajte sa inšpirovať bohatou a originálnou kolekciou a vyberte si z ponuky kardigán alebo model, ktorý Vám pristane a v ktorom zažiarite.

Určite budete počuť vetu, ako Vám to dnes pristane.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Tessera

Šablona od Anders Norén