Tessera

Topánky, ktoré žiadnej žene v šatníku nesmú chýbať!

Aj vás už unavujú tie isté kúsky, ktoré vidíte takmer na každej susede ? Hrozne vyzerajú, nehodia sa im, skrátka módna katastrofa. Vaša predstava je úplne odlišná a vy zúfalo bojujete v obchodoch so snahou nakúpiť to najlepšie, najkomfortnejšie a cenovo najprístupnejšie čo sa len dá. Preto aj trávite toľko času v nákupných centrách a nakoniec ste to vy, ktorá má štýl a ako taký pocit elegantnej dámy. Pozrime sa na kúsky, ktoré si musíte kúpiť, ak už ich vlastne doma nemáte !

boty

Biele značkové tenisky
Nech sa deje, čo sa deje, tieto tenisky vždy boli, sú a aj budú ešte niekoľko rokov medzi najlepšou voľbou pohodlnejšej obuvi. Môžete ich zvoliť úplne všade, kde sa vám zachce. Do lesa, len tak na prechádzku i do práce. Dávajte si však na ne obrovský pozor – veď sú biele ! O každú obuv sa treba starať, no o túto dvakrát tak viac. Značka už len potvrdí váš skvelý výber. Parádne sa hodia aj k šatám a sukniam, treba však mať vkus a chuť zariskovať ! Nie aby to vyzeralo, že ste práve teraz vyšli z domu vyhodiť smeti..

Lodičky
Najviac predávané lodičky sú v krémovej farbe a v červenej a svoju pozíciu získala aj ako inak čierna farba. Prečo ale stále tieto farby, stále rovnaké motívy, žiadny vlastný nápad ? Popremýšľajte predtým, než si ich kúpite a možno prídete na super nápad ako sa vyhrať s farebnosťou ! Trocha kreativity žiadnu ženu ešte nezabilo, a tak sa dajte do toho už dnes ! Je to asi najvhodnejšou alternatívou pri voľbe elegantnejšieho outfitu pri zúčastnení sa na dôležitých príležitostiach, kde asi v teniskách a tričku nezabodujete. Máte na výber z krásnych tvarov, farieb a výšok opätku. Jedinou hrozbou je to, či v nich viete chodiť. Ak nie, zabudnite na ne.

lodičky

Sexy čižmy
Zima sa blíži a s ňou sa blíži aj nová kolekcia čižiem. Aké nás čakajú zatiaľ na sto percent odhadnúť nevie nik, no s určitosťou tam budú nejaké nad kolená. Nebudete v nich vyzerať ako kocúr v čižmách, to mi verte. Ak máte navyše málo centimetrov a chcete svoje krátke nohy nejako predlžiť, toto je najlepšia možnosť, ako sa stať z trpaslíka bohyňou. Krásne čierne semišové čižmy s veľkým opätkom nikdy nič nepokazili, len pomohli ľuďom vyrovnať sa s komplexom nízkej výšky. Ženy môžu byť šťastné, že módni návrhári mysleli aj na ne. Čo ale s mužmi ? To už je veru ťažšie.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Tessera

Šablona od Anders Norén