Tessera

Oprava poškodeného automobilu

Problémy s poškodeným autom sa môžu prihodiť komukoľvek z nás, či už našou vlastnou vinou, spôsobené zlodejom alebo nehodou kvôli inému neohľaduplnému šoférovi. O to viac poškodené auto zamrzí, ak škoda nevznikla vlastným zavinením, ale cudzím zavinením alebo napríklad pôsobením vonkajších vplyvov a počasia. Práve nepredvídateľné počasie, ako sú krúpy alebo vietor môže spôsobiť na automobile preliačiny a iné poškodenia. Pokiaľ sa vám náhodou na aute objavila podobná preliačina alebo ďalšia škoda, nemusíte sa obávať, pretože na trhu existuje niekoľko šetrných metód, ktorými sa dajú priehlbiny z vozidla odstrániť. Obrátiť sa môžete napríklad na spoločnosť STAMI TRADE, ktorá sa už niekoľko rokov špecializuje práve na poškodenia áut spôsobené počasím, ale aj inými vplyvmi. Firma je naozaj odborníkom v tejto oblasti, má veľa dlhoročných skúseností a pracujú v nej profesionálni odborníci zaoberajúci sa problematikou poškodenia vozidiel preliačinami.

poškodené auto

STAMI TRADE pôsobí aj mimo Slovenska, v rôznych krajinách Európy, ako je napríklad Rakúsko, Nemecko, Luxembursko alebo Belgicko a ich spokojných zákazníkov môžete nájsť dokonca aj v Amerike a Mexiku. Firma na opravy automobilov využíva jednu z moderných metód, ktorá sa nazýva Paintless dent repair (PDR). Ide o veľmi šetrnú metódu, ktorá umožňuje rýchlu opravu škody, a to navyše bez potreby opätovného prelakovania.

preliačina na aute

Auto vyzerá po aplikovaní tohto spôsobu opravy, ako keby bolo v pôvodnom stave a na túto metódu sa dokonca v STAMI TRADE vzťahuje celoživotná záruka. V prípade, že máte záujem o využitie tohto inovatívneho spôsobu opravy alebo máte akékoľvek otázky, môžete sa na nich obrátiť prostredníctvom ich webovej stránky, kde nájdete sekciu Kontakt. Následne tu objavíte kontaktný formulár – Napíšte nám Autopdr, kde sa môžete informovať o všetkom, čo vás zaujíma ohľadom opravy auta, ceny alebo metódy PDR.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Tessera

Šablona od Anders Norén