Tessera

Podvodníci na sociálnych sieťach

»          Sociálne siete sa stali najnavštevovanejšiu  stránkou po celom svete. Navštívila ju niekoľko miliárd ľudí po rôznym účelom. Môže to byť zdieľanie príspevkov z písanie v chate , hranie hier či inzerovanie teda predaj tovaru a ponúk služieb. V dnešnom článku sa pozrieme bližšie na ponúk služieb na sociálnej sieti.

zloděj

»          Práve tu sa pozastavíme. Keďže na sociálnej sieti sa vyskytuje veľké množstvo ľudí , prečo tam nedať niekým ten inzerát z ponukou služby. Zoberte si že hľadáte napríklad sťahovakov . Potrebujete sa presťahovať a nikoho nemôžete nájsť. Tak dá poobhliadate po Facebooku a tam určite niekoho nájdete.

»          Tu ale môže nastať problém . Vy ich služby využijete z no namiesto toho aby vás presťahovali prídete o svoje peniaze , a aj veci ktoré práve sťahujete. Vy ste ostali oklamaný a nemáte nič. Tento problém vznikol lebo ste zabudli že skôr ako niekoho osobité musíte urobiť tieto veci .

●        Prvom rade , musíte dobré preveriť či firma v skutočnosti existuje
●        Pozrite si referencie od ostatných zákazníkov. Ak sa dá opýtajte sa či boli zo službou spokojný a či presťahovali všetko čo ste sťahovali.
●        Nikdy nedávajte zálohu pred ale až. po presťahovaní na miesto.
»          Ak sa budete držať týchto tipov , tak týchto  podvodníkov a špekulantov ktorý Vás chcú oklamať. Ak Vás oklamali a vzali vám všetko , ihneď sa obráťte na políciu. Čím skôr to urobíte , tým skôr budete mať svoje veci a peniaze späť.

krabice
 
»          Avšak toto bol len príklad. Na sociálnej sieti môžete natrafiť na akéhokoľvek podvodníka z ktorý vás dokáže oklamať bez toho aby ste si to uvedomili. No skôr ako niečo začnete riešiť , nebojte sa opýtať  na ich kontakt , referencie a hodnotenia. Taktiež skôr ako ich budete kontaktovať určite si pozrite informácie na internete. Dúfame že e vám aspoň trochu pomohli a vyhnete sa podvodníkom ktorý na Facebooku predávajú svoj tovar alebo služby. 

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Tessera

Šablona od Anders Norén