Tessera

Prečo sa vám nedarí vo vašich online aktivitách

Verte či neverte, no s dobre urobeným a spropagovaným webom dokážete v dnešnej dobe zarobiť naozaj pekné peniaze. Dokonca nemusíte nič predávať. Keď som s takýmto aktivitami začínal ja, taktiež som si nebol úplne istí, či je to tak alebo to tak nie je. Po troch rokoch vám však so všetkou zodpovednosťou https://www.mojandroid.sk/gionee-s10-smartfony-dualny-fotoaparat/ hovorím, že áno. Nemotajme sa však v kruhu. Ak chcete tvoriť web s obsahom, ktorý vás bude baviť a zároveň na tejto celej srande aj zarábať, musíte robiť správne kroky, rozhodnutia a zaujať ľudí.
Portrét ženskej tváre

Rozhodujúce sú správne kroky

Teraz sa vám pokúsim trošku lepšie a bližšie vysvetliť, čo presne som mal na mysli svojimi úvodnými riadkami. Hodiny a hodiny presedené pri počítači, neustále pridávanie obsahu na web, prebdené noci a iné, nie najpríjemnejšie, veci, vám návštevnosť nezvýšia a bohužiaľ ani nezarobia peniaze.

Verte, že správne cielená práca a kvalitné SEO, je omnoho efektívnejšia. Hovorím o takých „drobnostiach“, ako je zameranie sa na správnu cieľovú skupinu, pridávanie obsahu, ktorý má zmysel a je zaujímavý či logické usporiadanie vašich webových stránok.
Muž v čiernom oblečení pracuje s mobilným telefónom

Čo robiť a čo nerobiť

  1. Urobte si poriadok v tom, koho chcete osloviť. Od toho sa odvíja to, čo budete na svoj web pridávať. Ak chcete osloviť mladých, musíte hovoriť ich jazykom, ak starších, musíte sa na všetko pozerať ich očami.
  2. Nezabúdajte na optimalizáciu pre vyhľadávače. Dobrý obsah je fajn, no keď sa k nikomu nedostane, bude vám naozaj na nič.
  3. Píšte o tom, o čom píšu všetci. Áno, originalita je dôležitá, no keď ľudí niečo zaujíma, budú o tom čítať všade, kde sa dá.
  4. Nový obsah na web nepridávajte dvadsaťštyri hodín denne, sedem dní v týždni. Denne by na ňom mala pribudnúť minimálne jedna novinka, maximálne však tri novinky.
  5. Snažte sa, aby bol obsah zaujímavý aj po obrazovej stránke. fotky a pekný web zaujmú každého na prvý pohľad, a tak sa zvyšujú vaše šance na zvýšenie návštevnosti.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Tessera

Šablona od Anders Norén