Tessera

Záhadná životná cesta tantrou.

Medzi rôznymi masážami, ktoré sa už bežne poskytujú aj na Slovensku je v súčasnosti tantrická masáž. Táto špecifická masáž si neustále nachádza väčšie množstvo ľudí, ktorí objavili jej čaro a snažia sa neustále vnikať viac do jej tajov. K tomu je však potrebný aj veľký počet poskytovateľov tejto masáže, ktorí to však musia ovládať na vysokej profesionálnej úrovni.

masáže

Človek, ktorý sa rozhodol pre životnú cestu tantrou https://www.tantradiamond.sk/zivotna-cesta-tantrou/, tzv. tantrik, dokáže sprostredkovať a poskytovať pozitívnu energiu ostatným ľuďom, ktorí o to prejavia záujem. Takýto poskytovateľ tantrickej masáže to však nedokáže iba absolvovaním nejakého krátkeho kurzu ako to je v prípade iných druhov masáži. Pre tých skutočne kvalitných masérov tantry je tantra životnou cestou, ktorou sa rozhodli kráčať a ktorá zmenila celých ich doterajší život. Preto váš tantrik, ktorý vám poskytuje svoje služby, musí byť vyrovnaný človek spokojný vnútorne so svojim životom. Musí z neho vyžarovať kľud a vnútorná energia, ktorá sa tak následne prenáša aj na vás pri poskytovanej masáži. Pretože masáž je iba ten vonkajší kontakt, prostredníctvom ktorého sa energia maséra a naša vnútorná energia prejavujú na našom cítení.

masáže

Je veľmi dôležité, aby ten, kto má záujem o bližšie zoznámenie sa s tantrou, začínal s tými najlepšími masérmi tantry. Iba tí mu dokážu vysvetliť podstatu a filozofiu tantry. Takže ak sa rozhodnete spoznávať seba samého a experimentovať s vlastným telom, robte to iba v tých najlepších overených salónoch. Tam sa dozviete, že ak máte byť prijímateľom tejto úžasnej masáže, musíte aj vy popracovať na svojom duchovnom vývoji, na kontrolovaní svojej mysle. Tak dokážete prežívať tantrické stretnutia na oveľa vyššej úrovni a salón tantrickej masáže budete vnímať ako stánok vášho duchovného rozvoja. Preto sa nebojte vyskúšať tantru, ktorá vám sprostredkuje vyššie stavy vášho vedomia.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Tessera

Šablona od Anders Norén