Tessera

Žiť život dobrodruha

Hoci dobrodružný život nie je pre každého, mnohí ľudia sa v ňom naozaj nájdu. Bez toho by mali pocit, že len prežívajú a nežijú to, čo chcú. Každý deň je pre nich zážitkom. Neexistujú obmedzenia, ktoré by im stáli v ceste. Cestovateľské sny sú pre nich každodennou realitou. Žijú naplno. A to sa dá splniť s mobilným domov TW 75 z Euro-mobilnedomy. Neoľutujete túto utratenú korunku.

mobilný dom v kempe

Prečo práve mobilný dom?

Má to mnohé výhody:

  • Je mobilný – To znamená, že ho môžete kedykoľvek premiestniť, ak sa vám už na danom mieste nepáči alebo nehodí. http://g.cz/5-veci-ktere-se-nehodi-delat-na-zacatku-vztah/ Prípadne, ak ho chcete použiť ako mobilnú chatku, tak si dispozíciu na pozemku môžete časom premyslieť a dom posunúť, čo by s klasickou chatkou určite spraviť nedalo.
  • Je zateplený – Je teda vhodný aj k zimného pobytu. Nemusíte sa obávať, že by ste sa cez zimné obdobie museli vzdávať svojho mobilného domu z dôvodu toho, že by ste tam zamrzli alebo by vám bola zima. To nehrozí, pretože je v ňom možné prežiť aj zimu.
  • Je z kvalitného materiálu – Drevený dom je zhotovený z kvalitného dreva alebo plastu. Nie sú to žiadne lacné náhrady, ale skutočná kvalita, ktorá sa nerozpadne po ceste.
  • Má sociálne zariadenie a kuchynskú linku – Je zhotovený tak, aby vám k životu nič nechýbalo. Každý z nás potrebuje jesť a aj chodiť na toaletu, preto túto možnosť ponúka aj mobilný dom.

karavan v noci

  • Nie je naň nutné stavebné povolenie – Keďže tento mobilný dom nebude pevne spojený so zemou betónovým základom, tak vám nebude treba vybavovať žiadne stavebné povolenie. Jednoducho ho tam postavíte a keď si to rozmyslíte, tak zasa premiestnite alebo odstránite. Stavebný úrad nepozná pojem mobilný dom. Pre istotu sa treba o tom informovať na úrade, ale väčšinou nie je nutné ani len ohlásenie tejto stavby. Predsa len je mobilná a dá sa kedykoľvek premiestniť, či odstrániť
  • Dopravíme vám ho zadarmo.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Tessera

Šablona od Anders Norén