Tessera

Názor, cesta, spomienka, to všetko formou trička

Ste individualista, alebo skôr hľadáte správnu partiu ľudí? Dávate prednosť svojim úvahám, alebo si skôr potrpíte na vhodný kolektív? Tričko s potlačou Vás poteší vo všetkých spomenutých smeroch. Dokážeme ním vyjadriť našu cestu, zmýšľanie, či určitý postoj. Jednotlivec aj skupina.
tričko a barvy

Áno, takýto nápad s potlačou trička môžeme využiť rôznym spôsobom aj kolektívne. Pokiaľ ideme na určitú spoločenskú udalosť, pokiaľ sme sa kolektívne rozhodli na niečo upozorniť, alebo ako kolektív na niečom pracujeme a týmto spôsobom si robíme reklamu. Takýchto situácií a možností nás napadne viac. Spoločnú myšlienku môžeme zdielať i takýmto spôsobom, formou nápisu či obrázku na tričku.

Čo sa týka spoločnej práce a reklamy, nemám na mysli, že 100 ľudí bude nosiť tričko Pegueot. Pripomínalo by to situáciu a dobu, kedy sa pracovalo v koncentračných táboroch a všetci nosili rovnaký "odev". Mal som na mysli niečo o veľa pozitívnejšie, kedy napríklad so štyrmi kamarátmi založíme nejakú softvérovú spoločnosť alebo čo je pravdepodobnejšie, hudobnú kapelu. Týmto logom našej začínajúcej spoločnosti alebo kapely na našom tričku si spravíme určitú reklamu, pričom nás to určitým spôsobom spája a núti zotrvať v tejto práci a snahe i naďalej. Má to teda aj určitý charakterový, kamarátsky význam, no je to i sympatická forma nevlezlej reklamy.
potištěná trička

Formu trička s potlačou využijeme, aj pokiaľ chceme upozorniť na nejakú vážnejšiu vec a je nás viac. Takouto formou môžeme "prebudiť" i ostatných ľudí, ktorí o danej veci nemali tušenie, alebo už dávno zabudli.

Pomocou trička s motívom si pripomíname i určité výročia. Napríklad začiatkom apríla bývam svedkom toho, kedy ľudia nosia tričko s motívom legendárneho Kurta Cobaina, lídra a speváka známej kapely Nirvana, ktorý 5. apríla 1994 predčasne ukončil svoj úspešný život samovraždou. Dodnes existuje mnoho ľudí, ktorí nezabúdajú a na tohto človeka spomínajú.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Tessera

Šablona od Anders Norén