Tessera

Zimné kempovanie?

·         Letné kempingové davy, ktoré kempovali v lete sa stiahli do svojich domovov, takže táborisko je pokojnejšie a chladná sezóna je skutočne celkom úžasná. Zo stromov odpadli svoje listy a rieky a jazerá sú zmrazené. Zima ponúka inú krajinu najmä, keď sneží je krásna sezóna, ktorú si môžete vychutnať vonku. Možno to neviete, ale ľudia milujú kempovanie na snehu. Ale pre správne kempovanie v chladných dňoch je potrebná dôkladná výbava. Kľúčom k úspešnému zimnému putovnému výletu je správny výstroj. Či už ste v zimnom období na kempingoch, správne vybavenie urobí zimné kempovanie príjemné.

zima

Záleži na výbere destinácie, vyberajte realistické miesta.
          Pri výbere destinácie kempu na zimnú dovolenku vezmite do úvahy vaše obmedzenia a očakávania. Máte radi chladné počasie? Máte radi spanie v snehu? Ak neočakávate, že sa ocitnete v extrémnych poveternostných podmienkach, zvážte a skontrolujte predpoveď počasia. Vždy sa môže počasie zmeniť,buďte pripravený na zmenu počasia, zimné búrky sú často nečakané. Dbajte na dobré vybavenie, aby neprišlo k zdravotným ťažkostiam.
 
Nezabudnite na dôležité oblečenie.
Vlnené ponožky, teplé topánky, termoprádlo a teplá bunda majú zásadný význam a nezabudnite si priniesť rukavice. Obliekanie vo vrstvách vám pomôže regulovať teplotu tela a môže mať veľký rozdiel v extrémne nízkych teplotách. Aby ste boli pohodlý pri zimnom kempingu, je dôležité, aby kempovanie bolo správne. Nezabudnite vybrať spací vak, ktorý je určený pre vašu teplotu. Extra penová podložka alebo matrac s dolným vzduchom môže pomôcť pri príchode studeného vzduchu zo zeme. 4-sezónny stan je nevyhnutný v extrémnych zimných poveternostných podmienkach.

káva
 
Zatiaľ čo sendviče a vodný melón sú skvelé pre letné kempingy, chladné počasie si vyžaduje oveľa teplejšie jedlo. Konzervované polievky alebo jahody sú skvelé pre obedy. A nezabudnite si priniesť veľa svojich obľúbených teplých nápojov: horúcu čokoládu, kávu, alebo čaj.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Tessera

Šablona od Anders Norén