Tessera

Viac miesta v garsónke

Bývať v utesnenom priestore môže byť niekedy problém. No vždy sa nájde praktické riešenie ako získať viac miesta pre väčšie pohodlie.

obývák
 
●        Rozdelenie kuchyne od obývačky
Možno Vám to príde ako blbosť , a skôr to miesto sa utlačí ako zváči , no prichádza to ale. Je tu možnosť že si zväčšite miesto v kuchyni a tým získate viac miesta na varenie všetkých dobrôt. Na druhej strane každý správny kuchár sa dokáže vo svojej kuchyni vedieť obracať. Rozdeliť kuchyňu z obývačkou môžete aj tak že si postavíte múr z ktorý môžete využívať aj ako jedálenský pult.

●        Je blbosť ak máte  sedačku a posteľ zároveň . Takto stratíte zbytočne  veľa miesta.  Ale ak býva v garsónke viac ľudí tak posteľ bude nevyhnutnou možnosťou.

obývací pokoj

●        V malej garsónke nie je potrebná veľká kuchynská linka. Úplne Vám stačí malá , v ktorej budete mať všetko , čo potrebujete. Správne uloženie veci dám dopomôže mať všetko pekne zorganizované a hneď po ruke.

●        Garsónka skôr slúži pre jedného alebo dvoch ľudí ktorý sa chcú osamostatniť a práve nemajú na prenájom bytu . Garsónka je o niečo lacnejšie riešenie v stesnených podmienok ale len na človekovi je ako si zariadi svoj interiér. Sú ale dve možnosti .

  1. Byť bez zariadenia , hoľa garsónka . Pri tejto možno sa Vám bude lepšie rozmiestňovať váš nábytok a všetko čo k tomu patrí .
  2. Garsónka so zariadením bude problém ale dá sa riešiť. Všetko sa dá poprehadzovať tak aby to vyhovovalo vašim predstavám.  Všetko však závisí aj od toho ako sa dohodnete z majiteľom garsónky.

interiér
●        Útulnosť v garsónke prečo nie ? Veď aj garsónke sa musíte cítiť dobre , ako doma. No mala pomôcka ako si svoju garsónku zútulniť je že si môžete zvoliť farbu ktorá Vám je príjemná , potom ako som spomínal môžete to byť aj správne rozmiestnenie nábytku , a samozrejme môžete si dokúpiť rôzne dekorácie a doplnky ktoré Vám ktoré vám váš domov v garsónke zútulnia. 

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Tessera

Šablona od Anders Norén