Rubriky
Služby

Žiť život dobrodruha

Hoci dobrodružný život nie je pre každého, mnohí ľudia sa v ňom naozaj nájdu. Bez toho by mali pocit, že len prežívajú a nežijú to, čo chcú. Každý deň je pre nich zážitkom. Neexistujú obmedzenia, ktoré by im stáli v ceste. Cestovateľské sny sú pre nich každodennou realitou. Žijú naplno. A to sa dá splniť s mobilným domov TW 75 z Euro-mobilnedomy. Neoľutujete túto utratenú korunku.

mobilný dom v kempe

Prečo práve mobilný dom?

Má to mnohé výhody:

  • Je mobilný – To znamená, že ho môžete kedykoľvek premiestniť, ak sa vám už na danom mieste nepáči alebo nehodí. http://g.cz/5-veci-ktere-se-nehodi-delat-na-zacatku-vztah/ Prípadne, ak ho chcete použiť ako mobilnú chatku, tak si dispozíciu na pozemku môžete časom premyslieť a dom posunúť, čo by s klasickou chatkou určite spraviť nedalo.
  • Je zateplený – Je teda vhodný aj k zimného pobytu. Nemusíte sa obávať, že by ste sa cez zimné obdobie museli vzdávať svojho mobilného domu z dôvodu toho, že by ste tam zamrzli alebo by vám bola zima. To nehrozí, pretože je v ňom možné prežiť aj zimu.
  • Je z kvalitného materiálu – Drevený dom je zhotovený z kvalitného dreva alebo plastu. Nie sú to žiadne lacné náhrady, ale skutočná kvalita, ktorá sa nerozpadne po ceste.
  • Má sociálne zariadenie a kuchynskú linku – Je zhotovený tak, aby vám k životu nič nechýbalo. Každý z nás potrebuje jesť a aj chodiť na toaletu, preto túto možnosť ponúka aj mobilný dom.

karavan v noci

  • Nie je naň nutné stavebné povolenie – Keďže tento mobilný dom nebude pevne spojený so zemou betónovým základom, tak vám nebude treba vybavovať žiadne stavebné povolenie. Jednoducho ho tam postavíte a keď si to rozmyslíte, tak zasa premiestnite alebo odstránite. Stavebný úrad nepozná pojem mobilný dom. Pre istotu sa treba o tom informovať na úrade, ale väčšinou nie je nutné ani len ohlásenie tejto stavby. Predsa len je mobilná a dá sa kedykoľvek premiestniť, či odstrániť
  • Dopravíme vám ho zadarmo.

Rubriky
Služby

Ready made: Eseročky na predaj

Na trhu s firmami sa stále častejšie stretávame s ready made s.r.o., ktoré svojim budúcom majiteľom prinášajú niekoľko sympatických výhod. K tým najznámejším výhodám sa radí časová úspora a vo všeobecnosti krátky čas, za aký sa dá v takomto prípade s firmou rozbehnúť podnikanie.

V prípade ready made spoločností vo svojej podstate kupujete už hotovú, pripravenú firmu. A to z dôvodu, že pri týchto eseročkách už bolo zaplatené základné imanie (v minimálnej výške 5 000 eur), majú pridelené IČO a DIČ, sú registrovaným platcom DPH, majú pridelené niektoré z najčastejších predmetov podnikania a základom je, že sú zapísané v Obchodnom registri.

Muž zapisuje poznámky

Najčastejšie teda ide o obchodné spoločnosti s ručením obmedzeným, ktoré boli založené za účelom predaja. Väčšinou ich zakladajú firmy, ktoré majú skúsenosti s predajom obchodných spoločností, aby touto cestou klientom uľahčili a urýchlili štart podnikania. Pod takto založenou s.r.o. si tak môžete predstaviť predzaložený podnikateľský subjekt, s ktorým sa nikdy nepodnikalo. Teda aspoň tak znie oficiálna charakteristika ready made s.r.o., čiže čerstvo založených obchodných spoločností určených na predaj.

Tieto spolocnosti na predaj 41business sú zapísané v Obchodnom registri a zaregistrované na daňovom úrade a bola pri nich splatené základné imanie. Predpripravené eseročky, ktoré urýchlia začiatok podnikania.

Takéto spoločnosti s ručením obmedzeným sa podnikateľovi predajú v momente, ako sa na neho prevedie ich obchodný podiel. Podnikateľ sa potom stáva konateľom existujúcej spoločnosti, s ktorou sa môže pustiť do svojich zamýšľaných podnikateľských aktivít.

Podanie rúk

Ako už niekoľkokrát odznelo, najväčšou prednosťou ready made s.r.o. je rýchlosť celého postupu vedúceho k tomu, aby sa záujemca stal konateľom s.r.o. V prípade zakladania zápisu spoločnosti s ručením obmedzeným, čiže jej zápisu do Obchodného registra, by podnikateľ mohol čakať celý mesiac. Konateľom ready made s.r.o. sa môže stať záujemca prakticky okamžite po jej prevode.

Rubriky
Služby

Oprava poškodeného automobilu

Problémy s poškodeným autom sa môžu prihodiť komukoľvek z nás, či už našou vlastnou vinou, spôsobené zlodejom alebo nehodou kvôli inému neohľaduplnému šoférovi. O to viac poškodené auto zamrzí, ak škoda nevznikla vlastným zavinením, ale cudzím zavinením alebo napríklad pôsobením vonkajších vplyvov a počasia. Práve nepredvídateľné počasie, ako sú krúpy alebo vietor môže spôsobiť na automobile preliačiny a iné poškodenia. Pokiaľ sa vám náhodou na aute objavila podobná preliačina alebo ďalšia škoda, nemusíte sa obávať, pretože na trhu existuje niekoľko šetrných metód, ktorými sa dajú priehlbiny z vozidla odstrániť. Obrátiť sa môžete napríklad na spoločnosť STAMI TRADE, ktorá sa už niekoľko rokov špecializuje práve na poškodenia áut spôsobené počasím, ale aj inými vplyvmi. Firma je naozaj odborníkom v tejto oblasti, má veľa dlhoročných skúseností a pracujú v nej profesionálni odborníci zaoberajúci sa problematikou poškodenia vozidiel preliačinami.

poškodené auto

STAMI TRADE pôsobí aj mimo Slovenska, v rôznych krajinách Európy, ako je napríklad Rakúsko, Nemecko, Luxembursko alebo Belgicko a ich spokojných zákazníkov môžete nájsť dokonca aj v Amerike a Mexiku. Firma na opravy automobilov využíva jednu z moderných metód, ktorá sa nazýva Paintless dent repair (PDR). Ide o veľmi šetrnú metódu, ktorá umožňuje rýchlu opravu škody, a to navyše bez potreby opätovného prelakovania.

preliačina na aute

Auto vyzerá po aplikovaní tohto spôsobu opravy, ako keby bolo v pôvodnom stave a na túto metódu sa dokonca v STAMI TRADE vzťahuje celoživotná záruka. V prípade, že máte záujem o využitie tohto inovatívneho spôsobu opravy alebo máte akékoľvek otázky, môžete sa na nich obrátiť prostredníctvom ich webovej stránky, kde nájdete sekciu Kontakt. Následne tu objavíte kontaktný formulár – Napíšte nám Autopdr, kde sa môžete informovať o všetkom, čo vás zaujíma ohľadom opravy auta, ceny alebo metódy PDR.

Rubriky
Služby

Keď je vhodné zlikvidovať spoločnosť

V niektorých prípadoch, a nie je ich málo, je skrátka lepšie alebo dokonca nutné s určitou rozbehnutou podnikateľskou činnosťou skončiť. Takýto osud konkrétneho podnikateľského projektu sa dá niekedy už dlhší čas očakávať (ak sa v podnikaní nedarí) alebo príde naopak náhle pod vplyvom neočakávaných faktorov a situácií. Z toho teda vyplýva, že podnikateľ sa pre zrušenie firmy môže rozhodnúť sám, alebo mu je toto rozhodnutie nariadené súdom. V realite sa teda k zrušeniu môže rozhodnúť na základe nízkej prosperity a bankrotu, alebo je k ukončeniu činnosti donútený súdom.

Podpis dokumentu

Ako sa dá ale firma zrušiť?

K absolútnemu zrušeniu jej činnosti a k úplnému vymazaniu z Obchodného registra slúži likvidácia sro postup. Toto je spôsob, vďaka ktorému sa firma nadobro odstráni z OR SR, zruší sa jej činnosť a spolu s tým aj povinnosti a záväzky, ktoré sa k prevádzke obchodnej spoločnosti vzťahujú.

Existencia firma sa nezruší lusknutím prsta

Pretože ako zrejme viete, existencia eseročky nekončí tým, že sa jej podnikateľ prosto prestane venovať. To by sa prestal venovať jej činnosti, no v očiach štátnych orgánov a daňových kontrolórov by stále existovala. V takomto prípade sa môže predať, zlúčiť s inou spoločnosťou alebo ako odznelo- musí sa zlikvidovať. Zlikvidovať znamená- vysporiadať sa s pracovnými a obchodnými zmluvami, s obchodnými partnermi a s ostatnými spoločníkmi. Majetok eseročky sa spravodlivo rozdelí medzi spoločníkov a vybavia sa všetky pozostalé záväzky a pohľadávky.

Podpis zmluvy

Je odporúčané, aby vám s krokmi pri likvidácii pomohli odborníci na túto tému. Najčastejšie sú to firmy, ktoré sa zaoberajú zakladaním a predajom spoločností, ktoré vo svojich službách ponúkajú aj likvidáciu. Ako viete, jednoduchý nie je ani proces pri zakladaní spoločnosti s ručením obmedzeným a s jej zápisom do OR SR. Podobne komplikované je teda aj vymazanie firmy z Obchodného registra.

Rubriky
Služby

Moderná starostlivosť o kanalizačné potrubie.

Problémy s kanalizáciou v obytných zónach miest patria k najnepríjemnejším problémom každého majiteľa takéhoto objektu. Tieto problémy sú veľmi nepríjemné aj z toho pohľadu, že prichádzajú často veľmi neočakávane, pretože nikdy nevidíme stav nášho potrubia schovaného kdesi pod zemou. No dnes už existujú aj nástroje, ako havarijným stavom s odpadovým potrubím môžeme jednoducho predchádzať.

kanalizácia

Firmy zaoberajúce sa čistením kanalizácie dnes poskytujú komplexné služby týkajúce sa kondícii našich odpadových potrubí. Prepchávanie potrubia, ktoré znemožňuje prechod odpadu je asi najznámejšou činnosťou podobných firiem. No okrem toho už niektoré moderné firmy poskytujú svojim klientom aj monitoring a trasovanie potrubia. Spomínanej prevencie sa týka hlavne moderný monitoring potrubia, ktorý dokáže odhaliť aj tie najmenšie problémy vo vašom potrubí. Kamerový systém zavedený do kanalizácie dokáže odhaliť nebezpečné nánosy na stenách potrubia kanalizácie, rôzne praskliny a trhliny, alebo aj zalomenia časti potrubia. Veľmi časté sú najmä u starších kanalizácii problémy spôsobené prerastaním koreňov do potrubia, kedy už je potrebná aj samotná výmena časti kanalizácie.

kanalizácia

Pri budovaní nových stavieb alebo častých rozkopávkach je potrebné určiť, kde sa potrubie presne nachádza. Je to spôsobené chýbajúcou projektovou dokumentáciou, a to hlavne u starších objektov. Vtedy je rozkopanie okolia značne rizikové, pretože nevieme určiť trasu potrubia. Vtedy nastupujú pracovníci spoločnosti AB-krtkovanie, ktorí dokážu veľmi presne lokalizovať a trasovať potrubie nachádzajúce sa hlboko pod zemou. Takýmto trasovaním pomocou modernej techniky sa určí nielen presná trasa, ale aj hĺbka daného potrubia. A je to určite lacnejší a sofistikovanejší spôsob hľadania trasy potrubia ako keď sa to niekomu „podarí nájsť“ bagrom pri výkopových prácach.

Rubriky
Služby

Záhadná životná cesta tantrou.

Medzi rôznymi masážami, ktoré sa už bežne poskytujú aj na Slovensku je v súčasnosti tantrická masáž. Táto špecifická masáž si neustále nachádza väčšie množstvo ľudí, ktorí objavili jej čaro a snažia sa neustále vnikať viac do jej tajov. K tomu je však potrebný aj veľký počet poskytovateľov tejto masáže, ktorí to však musia ovládať na vysokej profesionálnej úrovni.

masáže

Človek, ktorý sa rozhodol pre životnú cestu tantrou https://www.tantradiamond.sk/zivotna-cesta-tantrou/, tzv. tantrik, dokáže sprostredkovať a poskytovať pozitívnu energiu ostatným ľuďom, ktorí o to prejavia záujem. Takýto poskytovateľ tantrickej masáže to však nedokáže iba absolvovaním nejakého krátkeho kurzu ako to je v prípade iných druhov masáži. Pre tých skutočne kvalitných masérov tantry je tantra životnou cestou, ktorou sa rozhodli kráčať a ktorá zmenila celých ich doterajší život. Preto váš tantrik, ktorý vám poskytuje svoje služby, musí byť vyrovnaný človek spokojný vnútorne so svojim životom. Musí z neho vyžarovať kľud a vnútorná energia, ktorá sa tak následne prenáša aj na vás pri poskytovanej masáži. Pretože masáž je iba ten vonkajší kontakt, prostredníctvom ktorého sa energia maséra a naša vnútorná energia prejavujú na našom cítení.

masáže

Je veľmi dôležité, aby ten, kto má záujem o bližšie zoznámenie sa s tantrou, začínal s tými najlepšími masérmi tantry. Iba tí mu dokážu vysvetliť podstatu a filozofiu tantry. Takže ak sa rozhodnete spoznávať seba samého a experimentovať s vlastným telom, robte to iba v tých najlepších overených salónoch. Tam sa dozviete, že ak máte byť prijímateľom tejto úžasnej masáže, musíte aj vy popracovať na svojom duchovnom vývoji, na kontrolovaní svojej mysle. Tak dokážete prežívať tantrické stretnutia na oveľa vyššej úrovni a salón tantrickej masáže budete vnímať ako stánok vášho duchovného rozvoja. Preto sa nebojte vyskúšať tantru, ktorá vám sprostredkuje vyššie stavy vášho vedomia.

Rubriky
Služby

Pozorne si všímajte odtekanie odpadu

Na upchaté potrubie a kanalizáciu Vás spočiatku upozornia Vaše zmysly, zacítite zápach a všimnete si pomalé prebublávanie a ešte pomalší odtok odpadu. Nezľahčujte situáciu, venujte jej pozornosť a prenechajte riešenie problému odborníkom. Poznajú rýchle a účinné riešenie vo forme krtkovania, ktoré zďaleka nie je o používaní domácich prostriedkov ale o špičkovej a profesionálnej technike.

Služba krtkovanie-kanalizacii Vám zabezpečí kvalitné čistenie odpadov, pomôže Vám s nefunkčným odpadom a odtokom v domácnosti, zabezpečí riešenie pre menší a väčší objekt s rôznymi dĺžkami a priemermi potrubí a kanalizácie, odstráni haváriu a navrhne preventívne riešenia.

kontrola stavu potrubia

Pri nahlásení problému sa lokalizujte, jedná sa o rýchlu a nonstop službu dostupnú v každom regióne, opíšte stav problému, dostupnosť k objektu a ku kanalizácii a uzatvorte vždy prívod vody, aby ste problémom nezaťažovali susedov a okolie.

V závislosti na charaktere objektu si profesionáli s odbornými skúsenosťami zvolia techniku krtkovania.

Pre domácnosti je najviac vhodný elektromechanický princíp čistenia odpadových potrubí. Rotačná oceľová struna so špeciálnymi zakončeniami sa postupne vloží do odtoku, kde na elektromechanickom princípe vibruje, otáča sa, rozbíja nánosy v potrubí a postupne uvoľňuje jeho priemer a zlepšuje prietok. Táto metóda je účinná aj pre kratšie potrubia a menšie priemery, na výsledok a jeho dlhý účinok sa viete spoľahnúť.

doplnkové vodoinštalačné práce

Väčšie objekty si už vyžadujú využitie vysokého tlaku a prúdu vody za pomoci dlhej hadice a čerpadla, ktoré dokonale prečistia aj mimoriadne zanesené kanalizácie s väčším priemerom a dĺžkou.

Odborné poradenstvo Vám ušetrí peniaze, navrhnuté preventívne programy sú vždy lacnejšie ako peniaze použité na riešenie havárie.

Ak k nej dôjde, aj vtedy Vám nonstop služba okamžite pomôže a vyrieši Váš problém rovnako profesionálne.

Všímajte si pozornejšie odtoky, ušetríte si čas aj peniaze.

Rubriky
Služby

Problém s upchatým drezom a nonstop krtkovanie

Spravidla sa to ľúbi stať nečakane. A nepríjemne nás to prekvapí. Stav, kedy má odpadová voda v dreze problém s odtekaním. Drez bude v obmedzenej prevádzke a preto bude potrebné, aby sa dotyčný problém v najkratšom čase odstránil. Čo je však príčinou?

Na vine býva hlavne to, čo sa odohráva v potrubí, resp. stav odpadového potrubia. Ktoré bude v takomto prípade pravdepodobne upchaté usadeninami. Tieto usadeniny sa tvoria hlavne z vecí, ktoré by sa do drezu nemali vylievať či splachovať- napríklad kuchynský olej, zostatky z obeda, čistiace prostriedky a drogéria, prípadne lieky apod.

Najčastejšie nás teda v prípade kuchynského drezu a jeho obmedzenej prevádzky trápi upchaté odpadové potrubie alebo tiež nepríjemný zápach, ktorý odtiaľto vychádza.

Zvon na upchaté odtoky

Niekedy ide o stav, aký sa našťastie podarí odstrániť aj „domácimi“ postupmi. Nie vždy a nie u každého to však ide ako po masle a tento stav teda žiaľ naďalej pretrváva. A pri neodbornom, laickom zásahu sa navyše môžeme dopustiť väčších škôd. Stávkou na istotu je krtkovanie bratislava nonstop.

Pretože je potrebné rýchle, ale aj odborné a bezporuchové odstránenie vzniknutého havarijného stavu.

Aká ale môže byť príčina? Dôvodom môže byť napríklad fakt, že vám nedávno do drezu spadlo niečo, alebo ste sem vedome spláchli niečo, čo mohlo spôsobiť upchatie. Možno niektoré z vecí, ktoré odzneli vyššie. Výsledkom je upchávka a táto sa dá ideálne odstrániť s profesionálnym krtkovaním.

Kuchynský drez

Tento servis súvisiaci s funkčným prečistením (ale aj kontrolou) potrubí sa dnes využíva takmer všade. Nielen v domácnostiach, ale aj vo firmách a podnikoch. Skrátka všade, kde nastane spomenutý problém a je potrebné ho praktickým spôsobom odstrániť- kvalitným prečistením odpadových rúr od usadenín.

Služby sú v dostupné nosnstop a ich prevádzka je prístupná na väčšine väčších, ale aj menších miest na území SR.

Rubriky
Služby

Sex ponuky na internete.

Súčasná internetová ponuka sexuálnych služieb za finančnú odmenu je taká rozsiahla, že sa je v tej záplave stránok ťažké vyznať. No ale mužov túžiacich po sexe s krásnou ženou asi najviac odrádza to, že nevedia ako sa to vlastne robí. Tým nemáme na mysli, že nevedia, čo robiť so ženou v posteli, ale nevedia ako prebieha celý ten proces od prezerania stránky až po samotné stretnutie s vybranou slečnou. Možno si poviete, že na tom nič nie je. No v skutočnosti môžete naraziť na niekoľko problémov, ktorých sa však môžete ľahko vyvarovať.

zmyselná žena

Takže, ak má muž záujem o stretnutie s nejakou slečnou, určite má nejakú približnú predstavu ako by jeho budúca sexuálna partnerka mala vyzerať. Dnes už všetky dievčatá, ktoré sú na stránkach so sex ponukami, majú priložené na svojom profile aj množstvo fotografií. Takže tie budú pre väčšinu mužov smerodajné pri ich výbere. No aj tu si dávajte pozor! Ak je žena na fotografiách príliš zahalená, alebo sú fotografie nekvalitné, zbystrite pozornosť. Alebo ak neviete aspoň približne z fotografií určiť, či má daná žena 50 alebo 90 kg, skúste radšej ďalšie adeptky. Pri ďalších údajoch by mali byť informácie pravdivé, takže ak ste si vybrali, je čas na telefonický kontakt. A ten je veľmi dôležitý. Ak totiž očakávate nejaké špecialitky, treba sa na to dámy rovno opýtať už počas telefonického kontaktu. A vôbec nemusíte chodiť okolo horúcej kaše. Používajte jasne zrozumiteľné výrazy ako orál, orál až do konca anál, atď. A môžete aj overiť cenu, s tým vedia byť niekedy problémy.

krásna žena

No ak si myslíte, že je všetko dohodnuté, napr. na sex priváte, môžete vyraziť na dohodnuté miesto. A aj tu ešte máte stále čas cúvnuť. Ak totiž zavítate na privát a slečna vyzerá podstatne inak, myslíme podstatne horšie ako na foto, kľudne slušne vysvetlíte, že vaše predstavy boli iné, otočíte sa a vrátite sa domov. Vždy je to lepšie ako asi zaplatiť za sex, ktorý si neužijete. Takže ak ste napr. z Michaloviec a chcete si vyskúšať nejaký blízky privát, skúste sex ponuky Michalovce a môžete začať vyberať.

Rubriky
Služby

Everything you ought to know about tantra massage

Tantric massages are a great way, how to relax your body and release all the tension from your mind. However, if you are going to a tantric massage for the first time and you have not found out anything about them in advance, you can read everything you ought https://bratislavatantra.sk/en/everything-you-ought-to-know-about-tantra-massages/ to know here. One of important things is, for example, that if you have a problem with nudity, such a service will probably be of no use to you, because during these procedures a person is completely naked. Intimate parts are also touched during these massages, so be prepared for this in advance. So if you are shy, but you can overcome you fear from nudity and still go to this type of massage, you do not have to worry about anything. The massage staff are trained professionals and the massage takes place in a safe environment where no one will judge you for how you look or make fun of you.

Masáž celého tela

Another very important thing that needs to be done before the very beginning of the massage is that you need to take a bath. Some types of tantric massages even start with a bath because it helps to better relax the body. If you have any questions or requests before the masseur starts to touch you, do not hesitate to tell them. During the massage, candles, incense sticks, incense, meditation music and various oriental or herbal oils will help you to enjoy a relaxing atmosphere. Mainly due to oil residues on the body, it is recommended to take a shower at the salon after each massage.

Orientálne masážne oleje

Another useful piece of advice is that during the massage, there is a masseur or masseuse who is massaging and you are only the recipient of the service. This warning is spoken to all customers in advance, as people sometimes tend to return touches during the procedure. If you do not dare to go to the massage alone, you can take your partner, husband, wife, or significant other with you. Most tantric salons also offer pair or group massages, so you can enjoy nice moments together.