Tessera

Skvelý hi-fi systém značky Panasonic

Na trhoch s elektronikou a hifi fi audiom nájdeme nejeden skvelý produkt, no jeden ma zaujal natoľko, že sa mu budem bližšie venovať i v tomto článku.
Ide v podstate o hi-fi systém, ktorý však voľným okom pôsobí ako jeden veľký a kvalitný reproduktor. A v podstate to tak aj je.

kytara

Ale zoberme si fakt, že káble, tlačítka, mechanika, všetko sa to dnes stáva v podstate nepotrebným. Myslím, čo sa týka čisto audio produktov. Dnes je naozaj praktickejšia cesta výroby, kedy by sa malo hľadieť v prvom rade na výkon a praktický dizajn, v ktorom môžeme tlačítka a mechaniku nahradiť radšej väčším reproduktorom, či viac reproduktormi. Skrátka tým, čo napomáha silnešiemu a kvalitnejšiemu zvuku.

Pretože dnes už nikoho neprekvapí, že všetko ovládame pomocou mobilného zariadenia a všetky médiá sa nám zmestia na USB kľúč, či dokonca rozmermi malú a praktickú SD kartu. Načo teda CD mechanika a načo veľa káblov či nejaké tlačítka na hi-fi systémoch?
K hi-fi zariadeniu sa pripojíme z mobilného zariadenia, výber hudby ovládame takisto cez mobil, v karte i na Youtube máme svoje playlisty. Dnes je taká doba.
A presne odzrkadlením toho čo opisujem, je produkt značky Panasonic, konkrétnejšie hi-fi systém:

Panasonic SC- CMAX5E- K.
Hudbu si na tomto, už na prvý pohľad super kvalitnom reprodutore, môžeme vychutnať tou  spomínanou dnešnou, modernou cestou. Disponuje dvoma vstupmi USB , podporuje pripojenie Bluetooth, je kompatibilný s aplikáciou Max Juke.

svoboda

Teraz však ešte len príde tá bomba, zameriam sa na vlastnosti a funkcie.
Tento hi-fi systém s dizajnom reproduktora má trojitý digitálny zosilovač, ekvalizér, basy D.Bass a Bass Sound Plus. Za zmienku sa stojí i pekné osvetlenie a funkcia karaoke. Má v sebe i prípojku AUX, ktorá je potrebná napríklad pre pripojenie počítača a notebooku, poprípade iného zariadenia, pokiaľ sa chceme pripojiť k zariadeniu drátovo. Zaujímavý je však predovšetkým konektor MIC, do ktorého môžeme pripojiť elektrickú gitaru! Pomocou tohto hi-fi produktu môžeme i za pomoci ekvalizéra, hrať v oveľa lepšej kvalite.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Tessera

Šablona od Anders Norén