Tessera

Zoznam koníčkov pre mužov

Čítanie
Nemohlo by existovať mužskejšie hobby ako čítanie. Theodore Roosevelt bol neohrozený čitateľ a tak boli aj väčšina veľkých historických ľudí. Čítanie vám umožňuje spájať sa s veľkými mysliteľmi a spisovateľmi histórie a vystavuje vám nové myšlienky, čím sa stávate inteligentnejším a dobre zaobleným človekom. Ak máte prístup k knižnici, čítanie môže byť skutočne úplne zadarmo koníček.

skok

Hrať na gitare
Vedieť, ako hrať na gitaru, je zručnosť, ktorá vám a ľuďom okolo vás poskytne dlhoročné potešenie. Neskôr v živote môžete zhromaždiť rodinu okolo ohniska v záhrade na úžasné spievanie. Naučiť sa hrať na akýkoľvek nástroj je mužný, samozrejme, ale gitary majú tú výhodu, že sú relatívne lacné a majú jednoduchšiu učiacu sa krivku pre začiatočníkov. Existuje množstvo zdrojov online, ktoré poskytujú bezplatné lekcie na gitaru.

Spoločenské tance
Váš dedko vedel, ako tancovať, tak prečo neposlúchnuť váš vnútorný hlas, že sa zúčastníte aj tanečného sálu? Tancovanie v tanečných sále môže prispieť k zvýšeniu sebadôvery, pohody a držania tela. Je to tiež zábavný spôsob, ako precvičiť nejaké kardiovaskulárne cvičenia. A samozrejme, dámy milujú pána, ktorý vie, ako ich viesť na tanečný parket. Väčšina miest má tanečné štúdiá v spoločenských sálach – stačí rýchlo vyhľadávať na Google a nájsť tie, ktoré sa nachádzajú vo vašom okolí, a potom sa porozprávajte s inštruktormi. Ak ste ženatí alebo máte priateľku, tanec v tanečnej sále je skvelá nočná aktivita.

skateboard

Parkour
Parkour: ten šport, kde skočíte zo stavieb a držíte sa steny. Alebo presnejšie, parkour je fyzické umenie – umenie prechádzať sa prostredím čo najprirodzenejším a najefektívnejším spôsobom. Je to podmanivé vidieť niekoho, kto je schopný prekonať krajinu spôsobom, ktorý predtým nebol zdolaný a inšpirujúc sa svedectvom toho, že ľudské telo prekonáva obmedzenia svojich možností.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Tessera

Šablona od Anders Norén