Tessera

Myslite na vaše deti

Niekedy je bezpečnosť na prvom mieste. A keď máte deti, tak to platí dvojnásobne. Ja som bola vždy vetroplach a vždy som si myslela, že aj keď budem mať deti, bude všetko úplne v poriadku, ale pravdou je, že keď sa vám narodí ten malý zmok, ktorý poriadne nič nevie, zrazu máte pocit, že boli všetky veci úplne zbytočné. Pre mňa boli moje deti zo dňa na deň naozaj všetkým. A vedela som, že tomu musím prispôsobiť aj môj domov. Nech sa dialo čokoľvek, práve veci okolo mňa boli všetky späté s deťmi. Je jasné, že sme museli domov prerobiť hneď, ako začali deti loziť. Vedela som, že niektoré veci proste musíme riešiť s mužom hneď a aj keď bol presne taký istý vetroplach ako ja, pochopil, že musíme náš domov znovu zabezpečiť tak, aby bol naozaj obytný a dôležitý. Takže je jasné, že nám chýbalo v prvom rade zábradlie https://lmmont.sk/nerezove-zabradlia/.

schody

Kam to môžeme dať a ktorý materiál je ten najlepší?
Aj keď si myslíte, že všetko, čo je okolo vás je naozaj perfektné, mali by ste sa zamerať na všetky detaily, ktoré sú pre vás podstatné. Aj keď je jasné, že niektoré veci sú smiešne a je smiešne aj to, že sme nemali zábradlie na balkóne a na schodoch. Teraz je to naozaj len o tom, aby ste sa zamerali aj vy na veci, ktoré ste možno predtým trochu prehliadali. A my sme prehliadali veci, ktoré sa týkali bezpečnosti našich detí, no našťastie sme si to uvedomili a urobili všetko preto, aby boli veci také perfektné, aké len môžu byť.

spirála

A myslím si, že to je to najlepšie. Každý z nás možno robí chyby, ale je dôležité vedieť ich napraviť a ešte dôležitejšie je skutočne ich chcieť napraviť aj vo chvíli, kedy sa vám to proste nezdá. Teraz už sa len musíte ku veciam postaviť reálne a tak, ako to len ide. Aj vy a aj všetci naokolo vás. Deti sú predsa pre vás to najlepšie, tak na to myslite, aby ste sa od toho vedeli odraziť.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Tessera

Šablona od Anders Norén